Následuj své sny, změň svůj život!

Paulo Coelho

tiskIMG_9066

Původní profesí jsem ekonomka a manažerka na volné noze a mnoho let jsem úspěšně fungovala v byznysu. Současně jsem již od mládí měla silnou potřebu hledat hlubší smysl svého života, cítit naplnění a radost jinak než ostatní lidé. Mé hledání a série karambolů v osobním životě mě přivedly k různým psychologickým a duchovním technikám, které studuji již od roku 1998. Postupně jsem je propojila se svými zkušenostmi a jejich prostřednictvím mnohé pochopila. Nalezla jsem pro sebe důležité odpovědi, jak zvýšit svoji spokojenost v životě a časem jsem zjistila, že mnoho dokážu předat i jiným lidem. Toto nazývám cestou osobního rozvoje.

Dnes se již neobávám mluvit o tom, že pro vlastní vyrovnanost potřebuji jistoty materiální (práci, peníze, majetek), ale také pevné ukotvení v duchovní oblasti. Mnoho lidí tak jako dříve já si zatím neumí odpovědět, co jim schází, i když vše vlastně mají.

Já již odpověď znám: jsme tělo, mysl a duše a tyto tři naše části tvoří harmonický celek. Když se některé z nich nedaří dobře, JÁ ČLOVĚK jsem v nerovnováze. Ta se projevuje různě – nespokojeností, nemocemi, nedostatkem, samotou. Cílem lidského života je hledat svoji rovnováhu, balanci, žít spokojeně a smysluplně. Většinou nás to nikdo nenaučil, proto často hledáme obtížně.

Já dnes v harmonii žiji, a pokud ji někdy necítím, dokážu najít příčiny a odstranit je. Budete-li chtít, pomohu totéž najít pro vás, váš vztah, firmu nebo byznys.

Mohu tak být mostem mezi vaší realitou a duší.

SJEDNAT SCHŮZKU